USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Vivant Ecobeach Barra Grande Barra Grande (Bahia) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Vivant Ecobeach Barra Grande

Förhandsbokning
2026-07-04
2026-07-05

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

7

Vivant Ecobeach Barra Grande


Gäster kan nå Outside Taipu Beach på 10 minuters promenad.

Boendet ligger 5 km från Barra Grandes centrum och 165 km från Valenca flygplats. Hotellet är placerat 15 minuters promenad från Taipu de Fora.

Taipu 73 Pizzaria integral och Bar das Meninas med ett urval av rätter är belägna 400 meter bort.

  • Lokala sevärdheter
  • Praia de Taipús de fora
    479 km
  • Farol de Taipu
    2882 km
  • Praia dos Três Coqueiros
    4671 km
  • Outside Taipu Beach
    611 km
  • Taipu de Fora
    619 km
  • Lagoa Azul
    3693 km
  • Barra Grande
    4910 km
  • Flygplatser
  • Valenca Flygplats
    165 km

Bekvämligheter på boendet

På rummet

  • Rum med Wi-Fi
  • Uteplats
  • Matbord
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 12:00
Utcheckning: senast 12:00

Vanliga frågor

  • Hur långt är Valenca från Vivant Ecobeach Barra Grande?

    Mellan Valenca flygplats och Vivant Ecobeach Barra Grande är det 165 km.
  • 🍹

    Vilka är de bästa restaurangerna runt Vivant Ecobeach Barra Grande?

    De bästa restaurangerna i närheten av Vivant Ecobeach Barra Grande inkluderar Taipu 73 Pizzaria integral och Bar das Meninas, och de ligger inom 400 meter.
  • Vilken avbokningspolicy har Vivant Ecobeach Barra Grande Barra Grande?

    Vivant Ecobeach Barra Grande Barra Grande erbjuder gratis avbokning. För mer information, kontakta boendet.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-07-04
2026-07-05

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Vivant Ecobeach Barra Grande, Brasilien

Taipu De Fora Solar Premium Bloco 10 Terc 04, Barra Grande (Bahia), Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved